Пінопласт

16.02.2014 20:25

Будинок повинен бути не тільки затишним, комфортним, а й ... економним. Сучасні енергозберігаючі програми диктують жорсткі вимоги до технічних характеристик майбутньої коробки будівлі. Утеплення стін пінопластом зовні дозволяє легко вписатися в ці суворі рамки без зайвого перевитрати дорогого будматеріалу.

1 Чому пінопласт - ідеальний матеріал для зовнішнього утеплення?

Полімерний матеріал увібрав в себе самі корисні якості представників групи теплоізоляторів:

низький коефіцієнт теплопровідності (0,037-0,041 Вт / (м? К)); легкість, міцність і довговічність; біологічна і хімічна нейтральність.

Як годиться всякій новинці, пінопласт володіє ексклюзивним властивістю, що дозволяє гідно конкурувати з кращими представниками класичного «тепло-загону». Він - водонепроникний і не боїться прямого або часткового контакту з водою. Подібної «атаки» не витримає жоден прославлений ватний утеплювач, який під дією вологи кам'яніє і стрімко втрачає свої унікальні корисні якості.

А ось пінопласту - все дарма! Та і його вартість настільки приємно пестить душу бережливого господаря, що саме цьому матеріалу віддають перевагу більшість забудовників при зведенні «шубки» для будинку.

2 Пінопласт ПСБ-С для утеплення зовнішніх стін вогнестійкою «шубкою»

Звичайний пінопласт фактично зліплений з ... повітря. При його виготовленні використовували полістирол (емульсія тип Б), який під дією високої температури і спеціальних хімічних присадок (наприклад, порофору) спінився, утворюючи величезну кількість спеклися між собою найдрібніших бульбашок (5-15 мм).

Осередки замкнуті і наповнені повітрям, фактично самого полістиролу в готовому матеріалі міститься всього 2-3%. Полонений газ і є причина настільки рекордних показників його теплопровідності. Наприклад, додаткове утеплення стін пінопластом (шар в 12-13 см) еквівалентно «добавці» до наявної коробці будівлі цегляної кладки товщиною в 2 метри!